Mikser Clatronic SM 3577
Zdjęcia 15 |
Clatronic SM 3577 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic SM 3577
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender ręczny Clatronic SM 3577 | 121 zł |
Blender Clatronic Blender SM 3577 RÓŻOWY CLATRONIC | 64 zł |
Blender ręczny CLATRONIC SM 3577 niebieski | 46 zł |
Blender ręczny Clatronic SM 3577 (niebieski) | 79 zł |
Blender ręczny Clatronic SM 3577 (miętowy) | 79 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →