Блендер Clatronic SM 3593
Фото 12 |
Clatronic SM 3593 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic SM 3593
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Clatronic SM 3593 urządzenie do robienia smoothie białe SM 3593 weiß | 98 zł |
Clatronic Miksery SM 3593 - blender - white - 250 W | 118 zł |
Blender kielichowy Clatronic SM 3593 | 100 zł |
Blender kielichowy personalny CLATRONIC SM 3593 biały 250 W | 96 zł |
Mikser, blender kielichowy do smoothie, koktajli Clatronic SM 3593 (biały) | 116 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →