Mikser Clatronic SM 3593
Zdjęcia 12 |
Clatronic SM 3593 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic SM 3593
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic SM 3593 urządzenie do robienia smoothie białe SM 3593 weiß | 98 zł |
Clatronic Miksery SM 3593 - blender - white - 250 W | 118 zł |
Blender kielichowy Clatronic SM 3593 | 100 zł |
Blender kielichowy personalny CLATRONIC SM 3593 biały 250 W | 96 zł |
Mikser, blender kielichowy do smoothie, koktajli Clatronic SM 3593 (biały) | 116 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →