Środek pieniący Clatronic BM 3472 chrom
Zdjęcia 6 |
Clatronic BM 3472 |
|
Kompaktowy mikser barowy z funkcją spieniania, dzięki czemu urządzenie może wytwarzać wysoką i gęstą pianę. Dzięki kompaktowym rozmiarom i atrakcyjnemu wzornictwu może być doskonałym rozwiązaniem do kuchni lub baru. Kluczowe części, takie jak miska o pojemności 0,65 litra i dysza, są wykonane ze stali nierdzewnej, a korpus ma srebrne chromowane pokrycie. Prędkość roboczą wybiera użytkownik w jednym z dwóch dostępnych trybów prędkości. Urządzenie jest stacjonarne i zasilane wyłącznie z sieci.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic BM 3472 chrom
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic BM 3472 // 2 w 1 mikser barowy i spieniacz do mleka w jednym // | 111 zł |
Clatronic Mikser barowy Clatronic BM 3472 (65W; kolor srebrny) | 115 zł |
Clatronic BM 3472 | 111 zł |
Clatronic BM 3472 mikser barowy 805093 | 176 zł |
Mikser barowy CLATRONIC BM 3472 | 109 zł |
Clatronic Bm 3472 Mixer Rods 65w Posrebrzany 263585 | 130 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →