Mikser Clatronic UM 3470
Zdjęcia 3 |
Clatronic UM 3470 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic UM 3470
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Uniwersalny mikser UM 3470 biały do purowania rozdrabniania shak | 171 zł |
Blender kielichowy Clatronic UM 3470 | 156 zł |
Blender kielichowy CLATRONIC UM 3470 500 W | 130 zł |
Mikser blender kielichowy Clatronic UM 3470 | 157 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →