Krajalnica do warzyw Sencor SSG 4500WH biały
Zdjęcia 17 |
Sencor SSG 4500WH 2021 rok |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSG 4500WH biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szatkownica SENCOR SSG 4500WH | 249 zł |
Sencor Ssg 4500wh szatkownica elektryczna sencor ssg 4500wh | 339 zł |
Sencor SSG 4500WH 150W Przystawka do lodów | 249 zł |
Sencor SSG 4500WH 150W Przystawka do lodów | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →