Блендер Sencor SBL 4370 білий
Фото 9 |
Sencor SBL 4370 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBL 4370 білий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR SBL 4370 mikser stojący ze szklanym pojemnikiem o pojemności 15 lit | 180 zł |
Sencor SBL 4370 1,5l | 180 zł |
Sencor Blender kielichowy 1,5l Sencor SBL 4370 biało-pomarańczowy | 271 zł |
Blender kielichowy Sencor SBL 4370 | 178 zł |
Sencor SBL 4370 Blender stołowy kielichowy, biały 116361 | 169 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →