Блендер Sencor SHB 6302BK чорний
Фото 17 |
Sencor SHB 6302BK білий чорний |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SHB 6302BK чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mixer Nurkowanie 4 w 1 SENCOR SHB 6302BK | 192 zł |
Blender SENCOR SHB 6302BK Czarny | 200 zł |
Blender Wielofunkcyjny Mikser Ręczny 4W1 1200W Sencor Shb 6302Bk | 200 zł |
Модификації Sencor SHB 6302BK
Ціни на Sencor SHB 6302BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SHB 6301WH білий | від 200 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor SHB 6302BK чорний | від 192 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →