Блендер Sencor SBU 7730BK чорний
Фото 11 |
Sencor SBU 7730BK |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBU 7730BK чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR Mikser SBU 7730bk | 793 zł |
Sencor Super Mikser (Mikser wielofunkcyjny) Sencor SBU 7730BK | 1 086 zł |
Sencor SBU 7730BK 2l | 798 zł |
Blender kielichowy SENCOR SBU 7730BK (Wysokoobrotowy) | Bezpłatny transpor | 798 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →