Mikser Sencor SBU 7870GG zielony
Zdjęcia 19 |
Sencor SBU 7870GG |
|
Sześć programów do mielenia produktów, w tym możliwość przechowywania w próżni. Automatyczne wykrywanie zainstalowanej miski i nasadki podciśnieniowej.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SBU 7870GG zielony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR 7871GR SBU 7870GG automatyczny mikser próżniowy 1500 W smoothie 8 t | 599 zł |
Sencor SBU 7870GG 1,5l 2 butelki Jednostka wytwarzająca próżnię | 582 zł |
Sencor SBU 7870GG 1,5l 2 butelki Jednostka wytwarzająca próżnię | 599 zł |
Blender kielichowy SENCOR SBU 7870GG (Sportowy/Próżniowy) + 2 bidony w kom | 599 zł |
Blender kielichowy SENCOR SBU 7870GG (Sportowy/Próżniowy) + 2 bidony w kom | 582 zł |
Programy:
- smoothie (50 sekund) użyj shakera
- dodatkowe smoothie (60 sekund) do głównej misy
- mąkę i orzechy (70 sekund) używaj do miski głównej
- zupę i smażyć (140 sekund) w głównej misce
- odżywczy shake (70 sekund) używać z shakerem
- kruszenie lodu (60 sekund) używać z misą główną
Modyfikacje Sencor SBU 7870GG
Ceny na Sencor SBU 7870GG |
---|---|---|---|---|
Sencor SBU 7878BK czarny | od 599 zł | 4 oferty | ||
Sencor SBU 7874RD czerwony | od 549 zł | 5 oferty | ||
Sencor SBU 7873VT fioletowy | od 599 zł | 3 oferty | ||
Sencor SBU 7872BL granatowy | od 599 zł | 2 oferty | ||
Sencor SBU 7875RS różowy | od 598 zł | 4 oferty | ||
Sencor SBU 7871GR turkusowy | od 599 zł | 8 oferty | ||
Sencor SBU 7870GG zielony | od 582 zł | 6 oferty | ||
Sencor SBU 7876GD złoty | od 599 zł | 7 oferty | ||
Sencor SBU 7877CH złoty | od 599 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →