Mikser Sencor SHB 6552BK czarny
Zdjęcia 5 |
Sencor SHB 6552BK biały czarny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHB 6552BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor SHB 6552BK mikser 10 w 1 | 449 zł |
Sencor SHB 6552BK 1500W Malakser Rozdrabniacz Młynek | 449 zł |
Sencor SHB 6552BK 1500W Malakser Rozdrabniacz Młynek | 449 zł |
Modyfikacje Sencor SHB 6552BK
Ceny na Sencor SHB 6552BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SHB 6551WH biały | od 449 zł | 3 oferty | ||
Sencor SHB 6552BK czarny | od 449 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →