Mikser Sencor SHB 6551WH biały
Zdjęcia 5 |
Sencor SHB 6551WH biały czarny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHB 6551WH biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikser ręczny SENCOR SHB 6551WH 10 w 1 | 449 zł |
Blender SENCOR SHB 6551WH Biały | 449 zł |
Sencor SHB 6551WH 1500W Malakser Rozdrabniacz Młynek | 449 zł |
Blender SENCOR SHB 6551WH Biały | 449 zł |
Sencor SHB 6551WH 1500W Malakser Rozdrabniacz Młynek | 449 zł |
Modyfikacje Sencor SHB 6551WH
Ceny na Sencor SHB 6551WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SHB 6551WH biały | od 449 zł | 6 oferty | ||
Sencor SHB 6552BK czarny | od 449 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →