Mikser Sencor SHB 6441WH biały
Zdjęcia 19 |
Sencor SHB 6441WH biały czarny |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHB 6441WH biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikser nurkowy 6w1 SHB 6441WH Sencor | 299 zł |
Sencor SHB 6441WH 1200W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania Spieniacz do mle | 299 zł |
Spieniacz Blender Mikser Ręczny 5W1 1200W 2X500Ml Sencor Shb 6441Wh | 299 zł |
Sencor SHB 6441WH 1200W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania Spieniacz do mle | 299 zł |
Modyfikacje Sencor SHB 6441WH
Ceny na Sencor SHB 6441WH |
---|---|---|---|---|
Sencor SHB 6441WH biały | od 299 zł | 4 oferty | ||
Sencor SHB 6442BK czarny | od 299 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →