Rozdrabniacz Sencor SHB 4330 biały
Zdjęcia 9 |
Sencor SHB 4330 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHB 4330 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SHB 4330WH ABC | 130 zł |
Sencor Rozdrabniacz do żywności 1l Sencor SHB 4330WH biały | 190 zł |
Sencor SHB 4330WH rozdrabniacz do żywności, biały 110029 | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →