Mikser Braun MultiQuick 7 MQ 7025X czarny (0X22111287)
Zdjęcia 7 |
Braun MultiQuick 7 MQ 7025X 2020 rokMultiQuick 7 |
|
Wielofunkcyjny i niezawodny blender ręczny renomowanej niemieckiej marki. Należy do rodziny produktów Braun MultiQuick 7 2019, których modele charakteryzują się dużą mocą i są wyposażone w wyjmowaną stalową stopę. Jego dolna część ma specjalną geometrię, która zapobiega rozpryskiwaniu i jest wyposażona w niezwykle ostre ostrze Active Blades wykonane z wysokiej jakości chromowo-niklowej stali nierdzewnej.
... Taka konstrukcja zachowuje swoją ostrość przez długi czas i umożliwia pracę z gorącymi produktami nawet podczas obróbki cieplnej (na przykład gotowanie przecierowej zupy bezpośrednio w rondlu). Blender ręczny Braun MultiQuick 7 MQ 7025X to produkt średniej półki cenowej na rok 2019, przeznaczony do szybkiego siekania, ubijania i mieszania szerokiej gamy produktów. W komplecie mały siekacz (350 ml), przezroczysta miarka (600 ml) i trzepaczka do ubijania białek, śmietany lub ciasta. Prędkość obrotowa potężnej jednostki silnikowej (1000 W) jest płynnie regulowana za pomocą opatentowanego przez firmę Braun systemu Easy Smart Speed. Ergonomiczna konstrukcja jest zoptymalizowana pod kątem wydajnej obsługi jedną ręką, a nasadki można myć w automatycznej zmywarce do naczyń.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun MultiQuick 7 MQ 7025X czarny
Wszystkie ceny 11 →Braun Multiquick 7 Blender Ręczny Czarny/Srebrny 600 ml Minipimer 7025 | 290 zł |
Blender ręczny Braun MultiQuick 7 7025X MQ 7025 | 349 zł |
Braun Multi Quick 7 MQ 7025 AGDM-BLE-BRA-002 | 292 zł |
Blender BRAUN Multiquick 7 MQ7025X | 370 zł |
Blender BRAUN Multiquick 7 MQ7025X | 370 zł |
- Długość przewodu zasilającego - 120 cm