Czajnik elektryczny WMF KITCHENminis Kettle 1800 W 0.8 l
Zdjęcia 25 |
WMF KITCHENminis Kettle 2020 rokturystyczny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF KITCHENminis Kettle 1800 W 0.8 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik WMF 4211129116244 | 449 zł |
WMF ELECTRO Czajnik 0,8l WMF Electro Kitchenminis czarno-srebrny | 449 zł |
Czajnik elektryczny Kitchenminis 800ml WMF (0413140011) --- OFICJALNY SKLE | 449 zł |
Czajnik 0,8l, KitchenMinis - Wmf Electro | 395 zł |
Wmf Czajnik Küchenminis schwarz | 479 zł |
WMF KITCHENminis - Czajnik 0,8l Deep Black | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →