Czajnik elektryczny WMF Lono Kettle 2400 W 1.6 l stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
WMF Lono Kettle |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Lono Kettle 2400 W 1.6 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Lono czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej 16 l elektryczny czajnik | 419 zł |
Czajnik WMF 413130011 Srebrny | 444 zł |
Czajnik elektryczny Lono 1,6L WMF (0413130011) --- OFICJALNY SKLEP WMF | 549 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego WMF Lono Kettle:
- Wyjmowany filtr wapienny
PolecamyPorównaj w tabeli →