Czajnik elektryczny WMF Lono Glass Kettle 3000 W 1.7 l stal nierdzewna (61.3024.5123)
Zdjęcia 7 |
WMF Lono Glass Kettle |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Lono Glass Kettle 3000 W 1.7 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wmf 413150011 Lono Czajnik Elektryczny Szkło 3000 W 17 L Stalowy | 571 zł |
WMF Czajnik elektryczny LONO 1.7 l - Czarny / stal nierdzewna - 3000 W | 586 zł |
Czajnik elektryczny Lono Glass 1,7L WMF (041315.0011) --- OFICJALNY SKLEP | 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →