Гриль-барбекю WMF Lono Quadro 61.3024.5125 нержавіюча сталь
Фото 7 |
WMF Lono Quadro 61.3024.5125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Lono Quadro 61.3024.5125 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WMF Lono Quadro grill stołowy do użytku wewnątrz pomieszczeń mały grill el | 348 zł |
WMF Lono Table Grill Quadro | 430 zł |
WMF Lono Quadro 4.1519.0011 srebrny AGDM-GRIL-WMF-003 | 469 zł |
WMF ELECTRO Grill elektryczny stołowy Lono Quadro WMF srebrny | 499 zł |
WMF Lono 729cm2 | 349 zł |
WMF Lono Quadro - Grill elektryczny stołowy 1250W | 459 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →