Grill WMF Lono Quadro 61.3024.5125 stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
WMF Lono Quadro 61.3024.5125 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Lono Quadro 61.3024.5125 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Lono Quadro grill stołowy do użytku wewnątrz pomieszczeń mały grill el | 348 zł |
WMF Lono Quadro 4.1519.0011 srebrny AGDM-GRIL-WMF-003 | 469 zł |
WMF ELECTRO Grill elektryczny stołowy Lono Quadro WMF srebrny | 499 zł |
WMF Lono 729cm2 | 349 zł |
WMF Lono Quadro - Grill elektryczny stołowy 1250W | 459 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →