Czajnik elektryczny WMF Kineo Kettle Vario 3000 W 1.6 l stal nierdzewna
Zdjęcia 11 |
WMF Kineo Kettle Vario |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Kineo Kettle Vario 3000 W 1.6 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Kineo czajnik elektryczny z regulacją temperatury 16 l filtr kamienia | 584 zł |
WMF Kineo 4.1331.0011 srebrny AGDM-CZAJ-WMF-019 | 609 zł |
WMF ELECTRO Wmf el - czajnik elektryczny 1.6 l., kineo | 649 zł |
Czajnik elektryczny Kineo Vario 1,6L WMF (0413310011) --- OFICJALNY SKLEP | 649 zł |
Czajnik elektryczny 1.6 l., Kineo - Wmf Electro | 571 zł |
Wmf Czajnik Kineo Vario silber | 609 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →