Ekspres do kawy Cecotec Coffee 66 Smart stal nierdzewna (01555)
Zdjęcia 9 |
Cecotec Coffee 66 Smart stal nierdzewna |
|
Elegancki i praktyczny ekspres przelewowy z cyfrowym sterowaniem, podgrzewaniem dzbanka i timerem do przygotowania aromatycznej kawy metodą filtracji. Ma stylowy wygląd zewnętrzny z wykończeniem ze stali nierdzewnej. Harmonijnie wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze kuchenne. Dzięki umiarkowanym gabarytom (szerokość 17 cm) z łatwością mieści się w małych kuchniach. Jest pozycjonowany jako przystępny cenowo produkt skierowany do szerokiego grona oszczędnych użytkowników.
W przeciwieństwie do automatycznych ekspresów do kawy, ten ekspres działa tylko z kawą mieloną, a aby rozpocząć proces parzenia, należy ręcznie załadować mieloną kawę do zaparzacza. Proces parzenia kawy w takim ekspresie nie wymaga wysokiego ciśnienia typowego dla ekspresów ciśnieniowych. Woda o temperaturze prawie wrzenia o temperaturze około 90 °C w postaci kropel filtrowana jest przez warstwę zmielonej kawy załadowanej do specjalnego zmywalnego filtra siatkowego wielokrotnego użytku wykonanego z żaroodpornego tworzywa sztucznego i nylonu. Dlatego Cecotec Coffee 66 Smart jest idealny do przygotowywania autentycznej kawy Americano, która jest powszechna w obu Amerykach. Smak i aromat takiego napoju zależy od stopnia zmielenia ziaren kawy, ich ilości oraz twardości wody. Zegar 24-godzinny umożliwia połączenie automatycznego startu i porannego budzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Kup Cecotec Coffee 66 Smart stal nierdzewna
Cecotec Ekspres do kawy kroplówki Programowalny Coffee 66 Smart Plus 980 W | 172 zł |
Ekspres CECOTEC Coffee 66 Smart Srebrno-czarny | 200 zł |
Ekspres CECOTEC Coffee 66 Smart Srebrno-czarny 1555 | 200 zł |
Cecotec Coffee 66 Smart Drip Coffee Maker Posrebrzany One Size / EU Plug 0 | 178 zł |