Ekspres do kawy Cecotec Power Espresso 20 Tradizionale
Zdjęcia 10 |
Cecotec Power Espresso 20 Tradizionale |
|
Stylowy ekspres do parzenia jednej/dwóch porcji aromatycznego espresso lub napojów na jego bazie. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego użytku domowego. Wyposażony w wysokiej jakości włoską pompę ForceAroma 20, która zapewnia nominalne ciśnienie robocze 10 bar i jest w stanie wytrzymać maksymalne ciśnienie do 20 bar. Manometr wskaźnikowy PressurePro pozwala kontrolować poziom ciśnienia bezpośrednio w czasie rzeczywistym.
Aby znacząco przyspieszyć przygotowanie napoju, ekspres Cecotec Power Espresso 20 Tradizionale został wyposażony w mocny podgrzewacz przepływowy typu Thermoblock (1350 W), dzięki któremu filiżanka espresso będzie gotowa w półtorej minuty po rozpoczęcie procesu. To urządzenie jest zaprojektowane do pracy wyłącznie z kawą mieloną (w celu uzyskania najlepszych rezultatów pożądane jest świeże mielenie).
Oprócz przygotowania aromatycznego espresso ekspres do kawy może szybko podgrzać wodę do zaparzenia herbaty lub ziół. Wyposażony w ręczną maszynkę do cappuccino ze spienioną metalową dyszą pannarello. W zestawie dwa kremy filtrujące, które różnią się ilością wsypywanej kawy mielonej (na jedną lub dwie filiżanki). Perforowane dno filtrów zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu ciśnienia podczas przygotowywania oraz aromatyczną piankę, która zdobi espresso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Kup Cecotec Power Espresso 20 Tradizionale
Wszystkie ceny 12 →Cecotec 01576 Ekspres do kawy Express Power Espresso 20 Tradizionale Light | 456 zł |
Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 Tradizionale Light Niebieski | 700 zł |
Ekspres kolbowy Cecotec Power Espresso 20 Tradizionale 1575 | 584 zł |
Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 Tradizionale Light Niebieski | 700 zł |
Ekspres ciśnieniowy Cecotec Power Espresso 20 Tradizionale | 584 zł |