Кавоварка Cecotec Cafelizzia 890 (CCTC-01624)
Фото 9 |
Cecotec Cafelizzia 890 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Cafelizzia 890
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
8435484016247 Ekspres do kawy na ramię Stal stopowa Szary Standardowy 1624 | 607 zł |
Cecotec Cafelizzia 890 Espresso Coffee Maker 1.2l 1350w Posrebrzany 1624 | 401 zł |
Cecotec Cafelizzia 890 Rose ekspres do kawy do espresso i cappuccino 1350 | 492 zł |
Cecotec Cafelizzia 890 Espresso Coffee Maker 1.2l 1350w Posrebrzany 1630 | 434 zł |
Cecotec Cafelizzia 890 Espresso Coffee Maker Posrebrzany 01625 | 388 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →