Гриль-сковорідка Berlinger Haus Shiny Black BH-6612 28 см бронзовий
Berlinger Haus Shiny Black BH-6612 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Shiny Black BH-6612 28 см бронзовий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wanna grillowa 28 cm BERLINGER HAUS BH-6612 błyszcząca czarna 1 | 154 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Shiny Black BH-6612 28 cm | 206 zł |
Patelnia Berlinger Haus grillowa | 190 zł |
PATELNIA GRILLOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-6612 SHINY BLACK | 179 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Shiny Black, czarny, 28 cm, 2 elementy, B | 189 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →