Zestaw naczyń Berlinger Haus Silver Belly BH-6661
Berlinger Haus Silver Belly BH-6661 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Silver Belly BH-6661
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus ZESTAW GARNKÓW STALOWYCH 12 CZĘŚCIOWY SILVER JEWELLERY COLL | 645 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Jewellery Collection, burgundowy, 12 element | 635 zł |
Zestaw 12 Elem. Garnków Stalowych Berlinger Haus Bh-6661 Lumarko! | 806 zł |
ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW STALOWYCH BERLINGER HAUS BH-6661 | 844 zł |
Wyposażenie:
- Rondel z pokrywką 1,9 l (Ø16x9,5 cm)
- Garnek z pokrywką 1,9 l (Ø16x9,5 cm)
- Garnek z pokrywką 2,6 l (Ø18x10,5 cm)
- Garnek z pokrywką 3,6 l (Ø20x11,5 cm)
- Garnek z pokrywką 6,1 l (Ø24x13,5 cm)
- Głęboka patelnia z pokrywką 2,3 L (Ø24x6,5 cm)
PolecamyPorównaj w tabeli →