Набір посуду Berlinger Haus Silver Belly BH-6661
Berlinger Haus Silver Belly BH-6661 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Silver Belly BH-6661
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus ZESTAW GARNKÓW STALOWYCH 12 CZĘŚCIOWY SILVER JEWELLERY COLL | 645 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Jewellery Collection, burgundowy, 12 element | 635 zł |
Zestaw 12 Elem. Garnków Stalowych Berlinger Haus Bh-6661 Lumarko! | 806 zł |
ZESTAW 12 ELEM. GARNKÓW STALOWYCH BERLINGER HAUS BH-6661 | 844 zł |
Комплектація:
- Ківш з кришкою 1.9 л (Ø16х9.5 см)
- Каструля з кришкою 1.9 л (Ø16х9.5 см)
- Каструля з кришкою 2.6 л (Ø18х10.5 см)
- Каструля з кришкою 3.6 л (Ø20х11.5 см)
- Каструля з кришкою 6.1 л (Ø24х13.5 см)
- Глибока сковорідка з кришкою 2.3 л (Ø24х6.5 см)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →