Garnek Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1717
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1717 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1717
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Ebony Rosewood Kolekcja Naczynie do piekarnika z pokrywką 2 | 220 zł |
GARNEK GRANITOWY BERLINGER 24cm BH-1717 EBONY ROSEWOOD | 179 zł |
Berlinger Haus Berlinger Haus Garnek 24 cm, Ebony Rosewood Line BH/1717 | 183 zł |
Garnek Berlinger Haus Rosewood Line, czarny, brązowy, 24 cm, BH/1717 | 169 zł |
Garnek Granitowy Berlinger 24cm Bh-1717 Ebony Rosewood Lumarko! | 209 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →