Zestaw naczyń Berlinger Haus Silver Jewellery BH-6662
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Silver Jewellery BH-6662 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Silver Jewellery BH-6662
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Silver Jewellery BH-6662 (6 elementów) | 379 zł |
ZESTAW 6 ELEM. GARNKÓW STALOWYCH BERLINGER HAUS BH-6662 | 329 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Jewellery Collection, srebrny, 6 elementów, | 351 zł |
Zestaw 6 Elem. Garnków Stalowych Berlinger Haus Bh-6662 Lumarko! | 385 zł |
ZESTAW 6 ELEM. GARNKÓW STALOWYCH BERLINGER HAUS BH-6662 | 412 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →