Zestaw naczyń Berlinger Haus Silver Jewellery BH-6660
Berlinger Haus Silver Jewellery BH-6660 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Silver Jewellery BH-6660
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw 10 Elem. Garnków Stalowych Berlinger Haus Bh-6660 | 639 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Silver Jewellery BH-6660 (10 elementów) | Be | 638 zł |
Zestaw 10 Elem. Garnków Stalowych Berlinger Haus Bh-6660 Lumarko! | 700 zł |
ZESTAW 10 ELEM. GARNKÓW STALOWYCH BERLINGER HAUS BH-6660 | 735 zł |
Wyposażenie:
- Rondel z pokrywką 1,9 l (16x9,5 cm)
- Patelnia głęboka 2,3 l, (24x6,5 cm)
- Garnek z pokrywką 1,9 l (16x9,5 cm)
- Garnek z pokrywką 3,6 l (20x11,5 cm)
- Rondel z pokrywką 6,1 l (24x13,5 cm)
PolecamyPorównaj w tabeli →