Chochla Berlinger Haus Black Professional BH-6121
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6121 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Professional BH-6121
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel BERLINGER HAUS Black Professional BH/6121 16 cm | 103 zł |
RONDELEK TYTANOWY 16cm BERLINGERHAUS BH-6121 BLACK PROFESSIONAL | 89 zł |
Rondel BERLINGER HAUS Black Professional BH/6121 16 cm BH 6121 | 103 zł |
Berlinger Haus RONDEL TYTANOWA 16cm 1.2L BERLINGER HAUS BLACK PROFESSIONAL | 102 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →