Patelnia Maestro Elite MR1217-24 24 cm
Zdjęcia 4 |
Maestro Elite MR1217-24 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Maestro Elite MR1217-24
Ceny na Maestro Elite MR1217-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR1217-20 20 cm | od 59 zł | 1 oferta | ||
Maestro Elite MR1217-24 24 cm | od 69 zł | 1 oferta | ||
Maestro Elite MR1217-26 26 cm | od 79 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →