Garnek Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6628
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6628 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6628
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK TYTANOWY 20cm BERLINGER HAUS BH-6628 PURPLE | 159 zł |
Berlinger Haus Garnek tytanowy 20cm berlinger haus bh-6628 purple | 159 zł |
Garnek Berlinger Haus Purple Eclipse, fioletowy, 20 cm, BH/6628 | 177 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6628
Ceny na Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6628 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6628 | od 159 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6629 | od 189 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6630 | od 219 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →