Patelnia grillowa Berlinger Haus Aspen BH-7072 28 cm szary
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Aspen BH-7072 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aspen BH-7072 28 cm szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus kuta aluminiowa patelnia grillowa 28 x 28 cm kolor szary dn | 121 zł |
PATELNIA GRILLOWA TYTANOWA BERLINGER HAUS BH-7072 ASPEN (1) | 159 zł |
Patelnia Grillowa Tytanowa Berlinger Haus Bh-7072 Aspen | 154 zł |
Patelnia Grillowa Tytanowa Berlinger Haus Bh-7072 Aspen Lumarko! | 192 zł |
PATELNIA GRILLOWA TYTANOWA BERLINGER HAUS BH-7072 ASPEN | 209 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →