Patelnia Berlinger Haus Carbon BH-6890 28 cm
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Carbon BH-6890 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon BH-6890 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Carbon Pro BH-6890 28 cm | 137 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-6890 CARBON PRO | 119 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Carbon Pro BH-6890 28 cm | 137 zł |
Patelnia Berlinger Haus Carbon Pro, czarny, 28 cm, BH/6890 | 128 zł |
Patelnia Granitowa 28cm Berlinger Haus Bh-6890 Carbon Pro Lumarko! | 139 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Carbon BH-6890
Ceny na Berlinger Haus Carbon BH-6890 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon BH-6888 20 cm | od 75 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon BH-6889 24 cm | od 75 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon BH-6890 28 cm | od 119 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →