Patelnia Maestro MR1215-24 24 cm
Zdjęcia 6 |
Maestro MR1215-24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR1215-24 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Maestro MR-1215-24 | 39 zł |
Patelnia Maestro 24cm | 39 zł |
Patelnia MAESTRO MR-1215-24 24 | 39 zł |
Modyfikacje Maestro MR1215-24
Ceny na Maestro MR1215-24 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1215-20 20 cm | od 34 zł | 2 oferty | ||
Maestro MR1215-24 24 cm | od 39 zł | 3 oferty | ||
Maestro MR1215-26 26 cm | od 45 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →