Patelnia Tefal Hard Titanium G2890453 24 cm
Zdjęcia 5 |
Tefal Hard Titanium G2890453 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Hard Titanium G2890453 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Hard titanium PRO Frypan 24 cm Black | 147 zł |
Patelnia TEFAL Hard Titanium G2890453 24 cm | Bezpłatny transport | 120 zł |
Patelnia TEFAL Hard Titanium G2890453 24 cm | Bezpłatny transport | 120 zł |
Modyfikacje Tefal Hard Titanium G2890453
Ceny na Tefal Hard Titanium G2890453 |
---|---|---|---|---|
Tefal Hard Titanium G2890253 20 cm | od 156 zł | 1 oferta | ||
Tefal Hard Titanium G2890453 24 cm | od 147 zł | 4 oferty | ||
Tefal Hard Titanium G2890653 28 cm | od 176 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →