Patelnia Tefal Hard Titanium G2890653 28 cm
Zdjęcia 5 |
Tefal Hard Titanium G2890653 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Hard Titanium G2890653 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Hard Titanium PRO G28906 | 176 zł |
Patelnia TEFAL Hard Titanium G2890653 28 cm | 130 zł |
Patelnia TEFAL Hard Titanium G2890653 28 cm 28CM | 130 zł |
Modyfikacje Tefal Hard Titanium G2890653
Ceny na Tefal Hard Titanium G2890653 |
---|---|---|---|---|
Tefal Hard Titanium G2890253 20 cm | od 80 zł | 3 oferty | ||
Tefal Hard Titanium G2890453 24 cm | od 120 zł | 4 oferty | ||
Tefal Hard Titanium G2890653 28 cm | od 130 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →