Праска з парогенератором Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8030
Відео 1Фото 9 |
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8030 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8030
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips PerfectCare PSG8030/20 generator pary z serii 8000 inteligentny au | 2 423 zł |
Generator pary PHILIPS PerfectCare PSG8030/20 | 1 600 zł |
Philips PerfectCare 8000 Series Generator pary PSG8030/20 PSG8030/20 | 1 600 zł |
Generator pary PHILIPS PerfectCare PSG8030/20 | 1 600 zł |
Generator pary PHILIPS PerfectCare PSG8030/20 PSG8030 20 | 1 600 zł |
Generator pary Philips PSG8030/20 | 1 549 zł |
Відеоогляди
Модификації Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8030
Ціни на Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8030 |
---|---|---|---|---|
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8040 | від 1 499 zł | 4 пропозиції | ||
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8030 | від 1 549 zł | 6 пропозицій | ||
Philips PerfectCare 8000 Series PSG 8050 | від 1 699 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →