Праска з парогенератором Philips PerfectCare 7000 PSG 7140 (PSG7140/70)
Фото 9 |
Philips PerfectCare 7000 PSG 7140 зелений синій |
|
Технологія OptimalTEMP — автоматично підбирає оптимальну температуру прасування.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare 7000 PSG 7140
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PHILIPS PSG7140 70 PSG7140/70 | 1 240 zł |
Philips ?elazko parowe PerfectCare 7000 Series PSG7140 - steam generator i | 1 171 zł |
Philips PerfectCare 7000 Series Generator pary PSG7140/70 PSG7140/70 | 1 099 zł |
Generator pary Philips STEAM GENERATOR PSG7140/70 PHILIPS | 1 118 zł |
Philips PerfectCare 7000 Series Generator pary PSG7140/70R1 PSG7140/70R1 | 1 008 zł |
Модификації Philips PerfectCare 7000 PSG 7140
Ціни на Philips PerfectCare 7000 PSG 7140 |
---|---|---|---|---|
Philips PerfectCare 7000 PSG 7140 | від 1 008 zł | 6 пропозицій | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 | від 1 299 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →