Patelnia do naleśników Tefal Easy Chef G2703872 25 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Tefal Easy Chef G2703872 |
|
Wskaźnik ogrzewania Thermo-Spot.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Easy Chef G2703872 25 cm czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Patelnia do naleśników TEFAL G2703872 Easy Chef Czarny | 150 zł |
Patelnia TEFAL do naleśników Easy Chef G2703872 25 cm | 150 zł |
Patelnia naleśnikowa TEFAL Easy Chef 25 cm indukcja nieprzywierająca powło | 186 zł |
TEFAL Pancake Pan G2703872 Easy Chef Crepe, Diameter 25 cm, Suitable for i | 174 zł |
TEFAL | G2703872 Easy Chef | Pancake Pan | Crepe | Diameter 25 cm | Suitab | 186 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →