Patelnia KitchenAid CC003292-001 24 cm
Zdjęcia 13 |
KitchenAid CC003292-001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje KitchenAid CC003292-001
Ceny na KitchenAid CC003292-001 |
---|---|---|---|---|
KitchenAid CC003291-001 20 cm | od 176 zł | 6 oferty | ||
KitchenAid CC003292-001 24 cm | od 215 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid CC003293-001 28 cm | od 278 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →