Patelnia KitchenAid CC003291-001 20 cm
Zdjęcia 6 |
KitchenAid CC003291-001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid CC003291-001 20 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KITCHENAID CC003291-001 20 cm | 200 zł |
Patelnia KitchenAid 20cm | 195 zł |
Patelnia Ceramiczna 20 cm Kitchenaid | 176 zł |
Patelnia ceramiczna 20 cm / KitchenAid | 195 zł |
Modyfikacje KitchenAid CC003291-001
Ceny na KitchenAid CC003291-001 |
---|---|---|---|---|
KitchenAid CC003291-001 20 cm | od 176 zł | 6 oferty | ||
KitchenAid CC003292-001 24 cm | od 215 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid CC003293-001 28 cm | od 278 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →