Zestaw naczyń Zwilling Pro 65120-005
Zdjęcia 7 |
Zwilling Pro 65120-005 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Pro 65120-005
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling Pro 65120-005-0 Indukcja Stal nierdzewna 9 elementów | 929 zł |
Zwilling Zestaw garnków i rondli Zwilling Pro 5 elementów | 1 449 zł |
Zwilling, Zestaw garnków, 5 szt. | 1 157 zł |
Zwilling Pro 65120-005-0 Indukcja Stal nierdzewna 9 elementów | 929 zł |
Zwilling ZWILLING PRO zestaw 5 garnków (65120-005-0) | 1 195 zł |
pokaż 3 oferty
5 częściowy zestaw:
- Wiaderko 16 cm, pojemność 1,5 l
- Garnek z pokrywką 16 cm, pojemność 2 l
- Niski rondel z pokrywką 20 cm, pojemność 3 l
- Garnek z pokrywką 20 cm, pojemność 3,5 l
- Garnek z pokrywką 24 cm, pojemność 6 l
PolecamyPorównaj w tabeli →