Garnek Zwilling Pico 66652-120
Zwilling Pico 66652-120 0.8 l1 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwilling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwilling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwilling Pico 66652-120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zwilling Zwilling Pico garnek ze szklaną pokrywą 0,8 l | 134 zł |
Zwilling Pico Indukcja Stal nierdzewna 0,8l | 90 zł |
Zwilling, Garnek niski z pokrywką 800 ml | 112 zł |
Zwilling Pico Indukcja Stal nierdzewna 0,8l | 90 zł |
Garnek niski z pokrywką ZWILLING Pico 66652-120-0 - 800 ml | 159 zł |
Modyfikacje Zwilling Pico 66652-120
Ceny na Zwilling Pico 66652-120 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Pico 66652-120 | od 90 zł | 5 oferty | ||
Zwilling Pico 66652-140 | od 90 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →