Електрочайник Russell Hobbs Groove 26382-70 сірий
Фото 8 |
Russell Hobbs Groove 26382-70 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Groove 26382-70 сірий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Czajnik elektryczny Groove 26382-70 - grey - Szary - 2400 W | 169 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 26382-70 Groove Szary | 169 zł |
Czajnik Russell Hobbs 26382-70 | 169 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 26382-70 Groove Szary | 149 zł |
Czajnik Russell Hobbs Czajnik elektryczny Russell Hobbs Groove 26382-70 24 | 199 zł |
Модификації Russell Hobbs Groove 26382-70
Ціни на Russell Hobbs Groove 26382-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Groove 26381-70 білий | від 149 zł | 4 пропозиції | ||
Russell Hobbs Groove 26382-70 сірий | від 149 zł | 8 пропозицій | ||
Russell Hobbs Groove 26380-70 чорний | від 149 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →