Czajnik elektryczny Russell Hobbs Groove 26382-70 szary
Zdjęcia 8 |
Russell Hobbs Groove 26382-70 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Groove 26382-70 szary
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Czajnik elektryczny Groove 26382-70 - grey - Szary - 2400 W | 169 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 26382-70 Groove Szary | 169 zł |
Czajnik Russell Hobbs 26382-70 | 169 zł |
Czajnik RUSSELL HOBBS 26382-70 Groove Szary | 149 zł |
Czajnik Russell Hobbs Czajnik elektryczny Russell Hobbs Groove 26382-70 24 | 199 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Groove 26382-70
Ceny na Russell Hobbs Groove 26382-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Groove 26381-70 biały | od 149 zł | 4 oferty | ||
Russell Hobbs Groove 26380-70 czarny | od 149 zł | 6 oferty | ||
Russell Hobbs Groove 26382-70 szary | od 149 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →