Електрочайник Morphy Richards Evoke 104409 білий
Фото 5 |
Morphy Richards Evoke 104409 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards Evoke 104409 білий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke Jug 104409 | 110 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug Biały | 138 zł |
Morphy Richards Evoke 1.5l 2200w Kettle Posrebrzany AGDMORCZE0055 | 134 zł |
Morphy Richards Czajnik Morphy Richards Evoke Jug Biały | 113 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug Biały | 119 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke Jug 104409 | 108 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Jug Biały | 106 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Morphy Richards Evoke 104409:
- Довжина мережевого шнура – 70 см
Модификації Morphy Richards Evoke 104409
Ціни на Morphy Richards Evoke 104409 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 104409 білий | від 106 zł | 7 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 104401 коричневий | від 112 zł | 7 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 104406 нержавіюча сталь | від 180 zł | 2 пропозиції | ||
Morphy Richards Evoke 104405 чорний | від 112 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →