Електрочайник Morphy Richards Verve Jug 103012 білий (103012)
Фото 16 |
Morphy Richards Verve Jug 103012 білий чорний |
|
Підсвічування індикатора рівня води. 360-градусне з'єднання для лівшів або правшів. Відділення для шнура.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards Verve Jug 103012 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Morphy Richards Verve Jug 103012 1,7l 2200W | 219 zł |
Czajnik Verve Jug Biały 1,7L - Morphy Richards | 269 zł |
Morphy Richards Verve Jug 103012 1,7l 2200W | 229 zł |
Czajnik MORPHY RICHARDS Verve Biały | Bezpłatny transport | Raty | 229 zł |
Czajnik MORPHY RICHARDS Verve Biały | Bezpłatny transport | 219 zł |
Модификації Morphy Richards Verve Jug 103012
Ціни на Morphy Richards Verve Jug 103012 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Verve Jug 103012 білий | від 219 zł | 6 пропозицій | ||
Morphy Richards Verve Jug 103010 чорний | від 229 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →