Czajnik elektryczny Morphy Richards Venture 100130 stal nierdzewna (100130)
Zdjęcia 9 |
Morphy Richards Venture 100130 |
|
Wyjmowany filtr kamienia. Połączenie 360 stopni dla leworęcznych lub praworęcznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Morphy Richards Venture 100130
Ceny na Morphy Richards Venture 100130 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Venture 100134 biały | od 300 zł | 3 oferty | ||
Morphy Richards Venture 100131 czarny | od 650 zł | 1 oferta | ||
Morphy Richards Venture 100133 czerwony | od 359 zł | 2 oferty | ||
Morphy Richards Venture 100130 stal nierdzewna | od 359 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →